wydruki artystyczne
druk cyfrowy

22 211 3 211

digitalizacja obrazów

QPRINT

mała wielka MISJA

misja

MNIEJ A LEPIEJ

Jako drukarnia artystyczna, stawiamy na pierwszym miejscu szacunek do naszej planety oraz ekologię. Nie chcemy drukować materiałów, które będą zaśmiecać naszą planetę – nasza misją jest realizacja produktów o wysokiej wartości dodanej, które poprzez swoją jakość i funkcje będą długo cieszyły oko odbiorcy i budziły pozytywne emocje.

CYFROWO NA MIARĘ

Jednym z rozwiązań, które pomaga nam w realizacji naszej misji jest zastosowanie cyfrowych technologii druku, dzięki którym realizujemy nakłady druków i publikacji dopasowane idealnie do potrzeb Klientów. Nie jest dla nas problemem realizacja wydruków już od jednego egzemplarza. Takie podejście nie wymusza na naszych Klientach drukowania “na zapas” i pozwala na zmniejszenie śladu ekologicznego realizowanych zleceń.

DRUKUJĄC EMOCJE

Dążymy do tego aby drukowane przez nas materiały wywoływały pozytywne emocje unikając tanich rozwiazań, które najczęściej szybko lądują w koszu. Chcemy aby wydrukowane przez nas produkty towarzyszyły odbiorcom przez długi czas i miały pozytywny wpływ na jakość życia.

ARTYSTYCZNIE

Od samego początku istotną grupę naszych Klientów stanowią artyści. Przygotowując ofertę chcemy aby osoby kreatywne współpracujące z nami mogły skuteczniej monetyzować swoją twórczość i skuteczniej docierać do swoich odbiorców. Przez lata nauczyliśmy się jaki sposób komunikować się z twórcami, aby proces współpracy był satysfakcjonujący dla obu stron.