wydruki artystyczne
druk cyfrowy

22 211 3 211

digitalizacja obrazów

QPRINT

Kalendarze PLANSZOWE

fotokalendarze

Mamy bogatą ofertę kalendarzy planszowych. Dla Klientów indywidualnych zainteresowanych wykonaniem pojedynczych egzemplarzy kalendarzy ze swoimi zdjęciami przygotowaliśmy dedykowany serwis www.fotocalendar.pl.

W przypadku artystów i organizacji zainteresowanych wydaniem własnego kalendarza prosimy o kontakt pod adres info@qprint.com.pl z informacją jakiego typu kalendarz Was interesuje i w jakim nakładzie.

Jesteśmy w stanie wykonać kalendarze 12-miesięczne wiszące z zawieszką u góry do formatu 33x70cm (pion) lub 42x33cm (poziom) oraz kalendarze wiszące ze spiralą po środku w rozmiarze A2. W ofercie mamy bogaty wybór podłoży, które sprawią że kalendarz będzie wyróżniał się spośród standardowej oferty dostępnej w księgarniach.

Realizujemy zadruk tonerami specjalnymi (tj. srebrnym, złotym, białym, przezroczystym) na podłożach barwionych w masie. Produkcja kalendarzy z wykorzystaniem papierów barwionych w masie oraz specjalnych tonerów otwiera drzwi do nieograniczonej kreatywności. Te innowacyjne rozwiązania pozwalają na stworzenie produktów o wyjątkowej estetyce i indywidualnym charakterze. Papier barwiony w masie gwarantuje intensywne i trwałe kolory, które są odporne na blaknięcie. Z kolei tonery specjalne dodają kalendarzom niepowtarzalnego wyrazu – srebrny i złoty nadają elegancji i prestiżu, biały umożliwia wydruk na ciemnych podłożach, a przezroczysty toner dodaje efektu głębi i trójwymiarowości. Wykorzystując te możliwości, możemy tworzyć kalendarze, które nie są tylko narzędziem organizacji czasu, ale także prawdziwymi dziełami sztuki, które ozdabiają przestrzeń i cieszą oko przez cały rok.

Zapytania o koszty realizacji druku kalendarzy przy nakładach powyżej 20 egzemplarzy należy przesyłać na adres info@qprint.com.pl. W zapytaniu wskazane jest aby uwzględnić następujące parametry produkcji:

  • wymiary kalendarza
  • po którym boku jest spirala
  • nadruk w kalendarzu
  • rodzaj papieru (środek i okładka)
  • nakład (ilość kalendarzy)
  • ewentualne opcje uszlachetniania

W przypadku wątpliwości dotyczących parametrów kalendarza prosimy o kontakt telefoniczny pod nr +48 22 211 3 211.

····························································································
nasza oferta: