22 211 3 211

QPrint

Digitalizacja obrazów

Aby uzyskać wysokiej jakości reprodukcję pracy artystycznej niezbędne jest odpowiednie zdigitalizowanie (sfotografowanie) oryginału, tak aby jak najwierniej odwzorować kolory oraz detale pracy.

Od lat zajmujemy się digitalizacją obrazów przy zastosowaniu profesjonalnego sprzętu i procedur – takich samych jakie stosowane są w muzeach i archiwach na całym świecie.

Digitalizacji dokonujemy przy użyciu specjalnej kamery PhaseOne potrafiącej rejestrować obraz w rozdzielczości 100MPix. Nasze studio wyposażone jest w specjalne lampy oraz wzorniki, dzięki którym możemy precyzyjnie zweryfikować jakość pliku uzyskanego w procesie digitalizacji.

Proces digitalizacji obrazów odbywa się w naszym studio reprograficznym w siedzibie firmy. W celu digitalizacji obrazy należy dostarczyć do naszej siedziby w Warszawie. W przypadku digitalizacji większych kolekcji jesteśmy w stanie zorganizować proces digitalizacji u Klienta.

Ponadto, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, poddajemy prace dodatkowej obróbce, tak aby na wydrukach jeszcze lepiej podkreślić walory pracy artystycznej.

Zapytania o koszty digitalizacji obrazów należy przesyłać na adres info@qprint.com.pl. W zapytaniu wskazane jest aby uwzględnić następujące parametry prac do digitalizacji:

  • wymiary oraz ilość obrazów
  • technika wykonania
  • czy są zawerniksowane (werniks mat/błysk)
  • czy są farby metaliczne

W przypadku wątpliwości dotyczących powyższych parametrów prosimy o kontakt telefoniczny pod nr +48 22 211 3 211.

····························································································
nasza oferta: