wydruki artystyczne
druk cyfrowy

22 211 3 211

digitalizacja obrazów

QPRINT

Wizytówki

druk wizytówek

Druk na papierach barwionych w masie

W naszej drukarni zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby wizytówka była nie tylko praktyczna, ale także elegancka i zapadająca w pamięć. Dlatego oferujemy unikalne i wyszukane rozwiązania, które wyróżnią Twoje wizytówki spośród innych. Jesteśmy jednymi z nielicznych, którzy oferują druk na papierach barwionych w masie, co w połączeniu z zastosowaniem specjalnych kolorów tonerów- takich jak biały, złoty czy srebrny – oraz wybiórczego lakierowania, pozwala na uzyskanie wyjątkowych, wyróżniających się efektów.

Kreatywne rozwiązania

Nasze wizytówki to nie tylko gwarancja najwyższej jakości, ale także możliwość pełnej personalizacji i kreatywnego wyrazu. Z pasją podejmujemy się realizacji nawet najbardziej wymagających projektów, dostosowując się do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Jeśli poszukujesz wizytówek, które są nie tylko wizytówką Twojej firmy, ale także prawdziwym dziełem sztuki, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Ile kosztuje druk wizytówek

Z racji na szeroki wachlarz rozwiązań do każdego zapytania Klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się doradzić optymalne rozwiązanie. Pytania o koszty realizacji należy przesyłać na adres info@qprint.com.pl. Do przygotowania wyceny potrzebne są następujące informacje

  • nakład wizytówek (ew. ilość nazwisk x ile sztuk)
  • rodzaj papieru
  • rodzaj nadruku (kolor/w czerni/kolory specjalne)
  • ewentualne opcje uszlachetniania

Do wiadomości email zalecamy dołączyć projekt wizytówki (jeżeli takowy istnieje). W przypadku wątpliwości dotyczących parametrów wizytówki prosimy o kontakt telefoniczny pod nr +48 22 211 3 211.

····························································································
nasza oferta: