22 211 3 211

Druk giclee to technika, która zdobyła uznanie artystów i kolekcjonerów sztuki na całym świecie ze względu na niezrównaną jakość i zdolność do wiernego odwzorowania nawet najdrobniejszych detali oraz najsubtelniejszych odcieni kolorów. W naszej drukarni przykładamy szczególną uwagę do procesu druku prac artystycznych, stosując najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości materiały, aby zapewnić doskonałe rezultaty. Dzięki starannie dobranym atramentom i papierom, nasze wydruki giclee są nie tylko zjawiskowe, ale także trwałe i odporne na blaknięcie.

Zależy nam na tym, aby każda praca artystyczna została doceniona i zaprezentowana w odpowiedni sposób. Dlatego oferujemy również kompleksowe usługi oprawy i prezentacji dzieł sztuki. Dysponujemy szerokim wyborem ram, passe partout i szkieł, które pomogą podkreślić urok każdego obrazu. Nasi doświadczeni fachowcy doradzą, jak najlepiej oprawić Twoją pracę, uwzględniając Twoje preferencje i charakter dzieła.

Planujesz wystawę? Jesteśmy tu, aby pomóc Ci w każdym etapie przygotowań – od wyboru i druku prac, przez oprawę, aż po logistykę i montaż ekspozycji. Zależy nam na tym, aby Twoje dzieła artystyczne zostały zaprezentowane w pełnej krasie i zwróciły na siebie uwagę szerokiej publiczności. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zrealizować Twoje wizje i sprawić, że Twoja sztuka zostanie doceniona.

Z racji na szeroki wachlarz rozwiązań do każdego zapytania Klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się doradzić optymalne rozwiązanie. Pytania o koszty realizacji należy przesyłać na adres info@qprint.com.pl. W zapytaniu wskazane jest aby uwzględnić następujące parametry produkcji:

  • wymiary oraz ilość prac
  • rodzaj / nazwę podłoża
  • informacje na temat oprawy

W przypadku wątpliwości dotyczących parametrów produkcji prosimy o kontakt telefoniczny pod nr +48 22 211 3 211.

····························································································
nasza oferta: